• Powered by Ajaxy
Austin Film Festival
 • زمان برگزاری: October 26 - November 2
 • آخرین مهلت ثبت ‌نام:July 7 , 2017
 • وب سایت جشنواره: www.austinfilmfestival.com
 • جشنواره‌ی فیلم آوستین، به پشتیبانی از فیلم‌های فیلمسازان شناخته شده و مشتاق، فیلمنامه نویسان، کارگردانان، تدوین‌گران، تهیه‌کنندگان، بازیگران و تمام هنرمندانی اختصاص داده شده که از فیلم استفاده می‌کنند تا داستان خود را بگویند.
  افزون بر آن AFF، برای هنر، هنرهای تجسمی و کسب‌وکار فیلمسازی و خدمات‌رسانی‌های فرهنگی منحصربه‌فردی تدارک دیده شده تا آگاهی عمومی را بالا ببرد و جامعه را برای مشارکت پویا و طولانی مدت تشویق کند.
  نمایش فیلم‌های بلند به این شکل صورت می‌گیرد: مسابقه‌ی فیلمنامه نویسی (Heart of Film Screenplay Competition)، مسابقه‌ی تلویزیونی برای اولین بار (Prime Time Television Competition)، مسابقه‌ی فیلم و برنامه‌ی نمایش فیلم‌ها. این جشنواره بر روی فیلمنامه نویسان متمرکز می شود.
  جشنواره‌ی فیلم Austin، همچنین افتخار دارد بازگشت مسابقه‌ی فیلمسازان جوان را به برنامه‌ی جشنواره اعلام کند. AFF، در ویترین خود، بهترین فیلم‌های نوجوانان سراسر کشور را به نمایش خواهد گذاشت. شرکت دربخش مسابقه آزاد است و درهای جشنواره به روی دانش‌آموزان ۱۳ تا ۱۸ سال باز است.
  کنفرانس نیز، در کنار فستیوال به کار خود ادامه می دهد. زمانی که جشنواره‌ی فیلم و کنفرانس Austin، در سال ۱۹۹۳ راه اندازی شد، اولین کنفرانسی بود که اهمیت داستان‌گویی و روایت را در فیلم مورد توجه قرار داد و سهم مهم فیلمنامه‌نویس در سینما و تلویزون را پاس داشت. این جشنواره، موقعیتی را مهیا می‌کند که در آن حرفه‌ای‌های این صنعت، فیلمسازان، فیلمنامه نویسان و مدیران سطح بالای صنعت گرد هم آیند. تهیه‌کننده‌ی AFF، بیش از ۸۰ میز گفتگو را در چهار روز کنفرانس برگزار می کند که شامل ملاقات و ارتباط برقرارکردن در یک فضای صمیمی است؛ میزهایی که شما روی هر کدام از آن‌ها حداقل ۸ وکیل، فیلمساز و تهیه‌کننده نشسته‌اند و میزهایی که حداقل ۳۰ تن از مخاطبان پشت آن نشسته‌اند و بعد از میزگردها نیز، در جشن‌ها و پارتی‌ها و بارهای هتل‌ها، گرد هم می‌آیند.

  CATEGORY

  GENERS

  TAGS

  filmival.com

  فیلمیوال، پایگاه تخصصی اطلاع رسانی جشنواره ها و رویدادهای بین المللی سینما با تاکید ویژه بر پوشش حضور بین المللی سینمای ایران است . بانک جشنواره های فیلمیوال، دارای اطلاعات کامل بیش از ۲۰۰ جشنواره مهم جهان در پنج گروه اصلی ؛ فیلم سینمایی، فیلم مستند، فیلم کوتاه، فیلم تجربی و انیمیشن می باشد.