• Powered by Ajaxy
Untitled5 copy
 • زمان برگزاری: April 4 - April 9
 • آخرین مهلت ثبت ‌نام:January 25 , 2017
 • وب سایت جشنواره: www.aspenfilm.org
 • دوستداران فیلم در تمام دنیا از جشنواره‌ی فیلم کوتاه که به مدت هفده سال برگزار شده، لذت می‌برند. جشنواره‌ی فیلم کوتاه Aspen، به عنوان اولین جشنواره‌ی فیلم کوتاه و ویدیو در آمریکای شمالی شناخته می‌شود. این رویداد را به عنوان یک رویداد بین‌المللی استعدادیابی می‌شناسند. جشنواره‌ی فیلم کوتاه از شهرت و اعتبار در کیفیت برنامه‌ها و گرمای بین مخاطبان برخوردار است. این جشنواره، با آغوش باز، به استقبال مهمانان بین‌المللی که از سرتاسر دنیا به آن می پیوندند، می رود و فضایی گرم و صمیمی دارد.
  هر سال یک سفر اکتشافی جدید با تجربه‌های فیلمسازان بزرگ آینده و کارکردن در پروژهای مختلف و بزرگ در سرتاسر دنیا برقرار است. جشنواره‌ی فیلم کوتاه، بیش از هر زمان دیگری موقعیت تعامل با مهمانان را فراهم می آورد. جلسات عصرانه ی پرسش و پاسخ، بعد از نشان دادن هر فیلم، باعث می شود که بتوانید بیش‌تر با اندیشه‌ی سازندگان فیلم آشنا شوید. برنامه‌ی بسیار محبوب جشنواره‌ی ما به نام MasterWorks، بخش سطح بالایی است با بینش برجسته نسبت به فیلم‌های کوتاهی که صنعت آن گسترش یافته.
  هر ساله، نمایش فیلم، همراه با برنامه‌های ویژه (سیاره‌ی سینما « Planet Cinema»)، کارگردان در زیر نور «Director Spotlight»، طراحی شده‌اند تا نگاه عمیق تری به جنبه های هنری، کارگردان، ژانر فیلم و کشور تولید کننده‌ی فیلم بیندازیم.
  البته شما می‌توانید در برنامه‌ی ویژه‌ی ملاقات با کارگردانان، مهمانان جشنواره را ملاقات کنید و با آنان، صحبت کنید. سالن جشنواره، جایی است که جشنواره از آن جا هدایت می شود؛ ورود به آن برای عموم آزاد است؛ جای خوبی برای ملاقات کردن هنرمندان است و تعدادی از معرفی های رسمی در آن صورت می‌گیرد. می‌توانید برای شرکت در یکی از رویدادهای آموزنده ی ما، به کارگاه حرفه‌ایبپیوندید یا با خودتان یک کیف قهوه ای بیاورید و از غذا خوردن در کافه ی سینمایی ما لذت ببرید.
  ارزش جایزه ی مسابقه‌ی جشنواره‌ی فیلم Aspen ، بیش از ۲۰۰۰۰ (بیست هزار) دلار است.

  CATEGORY

  GENERS

  TAGS

  filmival.com

  فیلمیوال، پایگاه تخصصی اطلاع رسانی جشنواره ها و رویدادهای بین المللی سینما با تاکید ویژه بر پوشش حضور بین المللی سینمای ایران است . بانک جشنواره های فیلمیوال، دارای اطلاعات کامل بیش از ۲۰۰ جشنواره مهم جهان در پنج گروه اصلی ؛ فیلم سینمایی، فیلم مستند، فیلم کوتاه، فیلم تجربی و انیمیشن می باشد.