• Powered by Ajaxy
jo copy
 • زمان برگزاری: August 3 - August 13
 • آخرین مهلت ثبت ‌نام:March 22 , 2017
 • وب سایت جشنواره: www.nowehoryzonty.pl
 • افق‌های جدید عصر، جشنواره‌ای است که فراتر از مرزهای مرسوم سینما می‌رود و به عرصه فیلم‌های هنرمندانی می‌پردازد که در مقابل روش‌های مرسوم ایستاه و زبان ویژه خود را خلق کرده اند. این جشنواره، با هدف ارائه فیلم‌هایی که مرزهای سینما را گسترش می‌دهد، برپاگردید و بنابراین، نشان داد که سینمای قرن ۲۱ (که به‌شدت درنتیجه انتظارات توده مردم شکل گفته) فضای نوآوری لازم را برای کارگردانانی که نمی‌خواهند همراه مدهای روز قدم بردارند، دارا می‌باشد.
  جشنواره که با گرایش‌های راه‌اندازانش پیش می‌رود، هرساله از میان فیلم‌های بی‌شمار، آن‌هایی که فرم‌های غیرمعمولی دارند و باعث می‌شوند تا بیننده فراموش‌شان نکند را انتخاب می‌کنند. فیلم‌هایی که بحث‌های جدید برمی‌انگیزند و در نتیجه، راه‌هایی جدیدی را برای هنرسینما باز می‌کنند. همچنین آموزش فیلم هم یکی دیگر از اهداف مهم جشنواره می‌باشد. درنتیجه، هرسال، تعدادی برنامه مرور آثار برگزار می‌شود و نیز سایر نمایش‌های فیلم با جلسات پرسش و پاسخ با فیلمسازان، سمینارها و کارگاه‌ها همراه است.

  CATEGORY

  GENERS

  TAGS

  filmival.com

  فیلمیوال، پایگاه تخصصی اطلاع رسانی جشنواره ها و رویدادهای بین المللی سینما با تاکید ویژه بر پوشش حضور بین المللی سینمای ایران است . بانک جشنواره های فیلمیوال، دارای اطلاعات کامل بیش از ۲۰۰ جشنواره مهم جهان در پنج گروه اصلی ؛ فیلم سینمایی، فیلم مستند، فیلم کوتاه، فیلم تجربی و انیمیشن می باشد.