• Powered by Ajaxy
Melbourne International Film Festival
 • زمان برگزاری: August 3 - August 20
 • آخرین مهلت ثبت ‌نام:March 23 , 2017
 • وب سایت جشنواره: www.miff.com.au
 • جشنواره بین المللی فیلم ملبورن با بزرگترین و متنوع ترین برنامه نمایش فیلم و برنامه های جنبی، بی شک مهم ترین رویداد سینمایی در سرتاسر استرالیاست. این جشنواره بیش از ۳۵۰ فیلم از استرالیا و سایر نقاط جهان را در بخش فیلم های بلند، مستند و فیلم کوتاه به نمایش می گذارد. این جشنواره همچنین شامل جلسات نقد و بررسی با حضور فیلمسازان، نشست های تخصصی، اجرای زنده ی موسیقی و بخش مسابقه ی فیلم کوتاه می باشد. جشنواره بین المللی فیلم ملبورن در حال حاضر سه برنامه ی مجزا برای فیلمسازان، پخش کننده ها و نمایندگان فروش در زمینه ی تجارت فیلم برگزار می کند.
  Accelerator: شامل نمایش و پخش فیلم و برگزاری کارگاه است که فیلمسازان را قادر می سازد با صنعت سینما در سطحی جهانی در تماس باشند.
  بازار فیلم جشنواره: تهیه کنندگان استرالیایی را با سرمایه گذاران و پخش کننده هایی از سراسر جهان پیوند می دهد. این بخش تنها به سینمای استرالیا و ایجاد فرصت برای حضور در بازارهای بین المللی اختصاص دارد.
  صندوق سرمایه گذاری جشنواره: این صندوق می کوشد از طریق مکانیزم هایی گوناگون از تعداد زیادی از آثار بلندی که در بخش بین الملل این جشنواره نمایش داده شده اند حمایت کند.

  CATEGORY

  GENERS

  TAGS

  filmival.com

  فیلمیوال، پایگاه تخصصی اطلاع رسانی جشنواره ها و رویدادهای بین المللی سینما با تاکید ویژه بر پوشش حضور بین المللی سینمای ایران است . بانک جشنواره های فیلمیوال، دارای اطلاعات کامل بیش از ۲۰۰ جشنواره مهم جهان در پنج گروه اصلی ؛ فیلم سینمایی، فیلم مستند، فیلم کوتاه، فیلم تجربی و انیمیشن می باشد.