• Powered by Ajaxy
rftgh copy
 • زمان برگزاری: October 18 - October 22
 • آخرین مهلت ثبت ‌نام:April 22 , 2017
 • وب سایت جشنواره: www.womensfilmfestival.com
 • جشنواره بین المللی فیلم های زنان سنت جونز برای حمایت از فیلمسازان زن، هر ساله در بخش های مختلفی برگزار می شود. در این جشنواره حدود ۹۰ فیلم از کارگردانان، تهیه کنندگان و نویسندگان زن در طول یک هفته به نمایش در می آید و کارگاه ها و سمینار های متعددی ( برای فیلمسازان، جوانان و عموم علاقمندان ) برگزار می گردد. این جشنواره هزاران نفر از سینماگران حرفه ای و مشتاقان سینما از کانادا و سراسر جهان را به خود جذب می کند.
  جشنواره بین المللی فیلم های زنان سنت جونز آثار مختلفی در ژانر های گوناگون و با موضوعات مختلف نمایش می دهد و تنها ویژگی فیلم ها این است که حداقل یکی از عوامل اصلی فیلم ( کارگردان، نویسنده، تهیه کننده ) باید زن باشد، هر چند با همکاری مردان بسیار تولید شده باشد.
  این جشنواره خود را متعهد به جستجو و توسعه فیلم های ساخته شده توسط زنان می داند و با نمایش این آثار برای فیلمسازان و عموم مخاطبان از کانادا و سراسر جهان، فرصت تماشا و بحث پیرامون آن ها را فراهم می کند. این جشنواره همچنین با برگزاری بازار فیلمی برای فیلمسازان زن، امکان فروش آثار و ارتباط برقرار کردن با نمایندگان شرکت های سینمایی را فراهم می کند. این جشنواره به صورت غیرانتفاعی برگزار می شود و در شهر سنت جونز کانادا واقع است.

  CATEGORY

  GENERS

  TAGS

  filmival.com

  فیلمیوال، پایگاه تخصصی اطلاع رسانی جشنواره ها و رویدادهای بین المللی سینما با تاکید ویژه بر پوشش حضور بین المللی سینمای ایران است . بانک جشنواره های فیلمیوال، دارای اطلاعات کامل بیش از ۲۰۰ جشنواره مهم جهان در پنج گروه اصلی ؛ فیلم سینمایی، فیلم مستند، فیلم کوتاه، فیلم تجربی و انیمیشن می باشد.