• Powered by Ajaxy
hk copy
 • زمان برگزاری: June 21 - June 27
 • آخرین مهلت ثبت ‌نام:April 1 , 2017
 • وب سایت جشنواره: www.psfilmfest.org
 • جشنواره بین المللی فیلم کوتاه پالم اسپرینگز که توسط آکادمی علوم وهنر های سینمایی آمریکا به عنوان یک از جشنواره های مرجع برای بخش فیلم کوتاه جایزه اسکار در نظر گرفته شده، بزرگترین و مهم ترین رویداد سینمایی مربوط به فیلم کوتاه در آمریکای شمالی است. این جشنواره به همراه بازار فیلم خود فرصتی منحصر به فرد برای فیلمسازان تازه کار است تا بتوانند فیلم های خود را نمایش داده و آن ها را به فروش برسانند. در این جشنواره برای هر فیلم جلسه نقد و بررسی در نظر گرفته شده که درست بعد ازنمایش فیلم انجام می شود.
  جشنواره بین المللی فیلم کوتاه پالم اسپرینگز سمینار های متعددی با موضوعات زیر برگزار می کند:
  تفنگ های بزرگ، پول های بزرگ: بزرگترین مدیران استودیوهای هالیوود درباره اینکه چطور یک پروژه را به سرانجام برسانند صحبت می کنند.
  سخنرانی تهیه کنندگان مستقل: کلاس آموزشی برای اینکه یاد بگیریم چطور هنگام ساخت نخستین فیلم هایمان از اشتباهات معمول پرهیز کنیم.
  بازاریابی فیلم ها: نگاهی به چگونگی تبلیغات از تریلر ها تا صحنه های پشت صحنه توسط بهترین مدیران تبلیغاتی سینمایی.
  رودررو شدن با مطبوعات: بهترین سینمایی نویسان و منتقدان درباره پوشش رسانه ای فیلم ها و اینکه چه چیز و چرا در سینما در صدر اخبار قرار می گیرند، صحبت می کنند.

  CATEGORY

  GENERS

  TAGS

  filmival.com

  فیلمیوال، پایگاه تخصصی اطلاع رسانی جشنواره ها و رویدادهای بین المللی سینما با تاکید ویژه بر پوشش حضور بین المللی سینمای ایران است . بانک جشنواره های فیلمیوال، دارای اطلاعات کامل بیش از ۲۰۰ جشنواره مهم جهان در پنج گروه اصلی ؛ فیلم سینمایی، فیلم مستند، فیلم کوتاه، فیلم تجربی و انیمیشن می باشد.