• Powered by Ajaxy
GF copy
 • زمان برگزاری: March 8 - June 12
 • آخرین مهلت ثبت ‌نام:December 1 , 2016
 • وب سایت جشنواره: www.tamperefilmfestival.fi
 • جشنواره فیلم تامپره فیلم های کوتاه مستقل را در بخش های رقابتی ملی و بین المللی به نمایش می گذارد. عموم متقاضیان می توانند در این جشنواره شرکت کنند و به رقابت بپردازند. در طول جشنواره بازار فیلمی نیز برای فیلم های پذیرفته شده برگزار می شود. تمام نسخه های پذیرفته شده در جشنواره به طور خود به خود وارد بازار فیلم جشنواره می شوند و برای شرکت کنندگان به نمایش در می آیند.
  هیات داورانی متشکل از ۵ عضو که یکی از آن ها فنلاندی و ۴ تای دیگر از سایر کشور های جهان هستند جوایز زیر را به برندگان اهدا می کنند:
  جایزه بزرگ جشنواره: تندیس جشنواره به همراه ۵۰۰ یورو وجه نقد به بهترین فیلم بخش بین الملل
  سه جایزه برای بخش های مختلف هر کدام شامل یک تندیس و مبلغ ۱۵۰۰ یورو
  دیپلم افتخار به بهترین فیلم بخش بین الملل به انتخاب تماشاگران. همچنین به هرکدام از فیلم های شرکت کننده در جشنواره گواهی شرکت اهدا می شود.
  جشنواره فیلم تامپره توسط اتحادیه این جشنواره و با حمایت مالی شهر تامپره، بنیاد فیلم فنلاند، وزارت آموزش، وزارت امور خارجه، بخش رسانه ای اتحادیه اروپا، مرکز توسعه فرهنگی سمعی بصری فنلاند و مشارکت سایر نهادهای دولتی و خصوصی برگزار می شود.

  CATEGORY

  GENERS

  TAGS

  filmival.com

  فیلمیوال، پایگاه تخصصی اطلاع رسانی جشنواره ها و رویدادهای بین المللی سینما با تاکید ویژه بر پوشش حضور بین المللی سینمای ایران است . بانک جشنواره های فیلمیوال، دارای اطلاعات کامل بیش از ۲۰۰ جشنواره مهم جهان در پنج گروه اصلی ؛ فیلم سینمایی، فیلم مستند، فیلم کوتاه، فیلم تجربی و انیمیشن می باشد.