• Powered by Ajaxy
hgkj copy
 • زمان برگزاری: September 20 - October 1
 • آخرین مهلت ثبت ‌نام:June 9 , 2017
 • وب سایت جشنواره: www.raindance.co.uk
 • جشنواره فیلم Raindance در راستای پیشرفت و توسعه سینمای مستقل بریتانیا و جهان برگزار می شود. این جشنواره تمام گونه های سینمایی مستقل، از آثاری که با بودجه بسیار پایین و حتی بدون بودجه تولید شده اند تا بلاک باسترهای سینمای مستقل که با بودجه های کلان ساخته می شوند را از سراسر جهان نمایش می دهد. بخش های مختلف جشنواره شامل آثار بلند، فیلم های کوتاه، سینمای مستند، فیلم های کودکان و برنامه های ویژه است.
  جوایز جشنواره فیلم Raindance شامل: بهترین فیلم، بهترین فیلم کوتاه، بهترین فیلم بلند بریتانیایی، بهترین کار گروهی و بهترین مستند می باشند.
  جشنواره فیلم Raindance علاوه بر خود جشنواره، شامل برنامه های آموزشی نیز می باشد. برنامه های آموزشی جشنواره که از مهم ترین بخش های آن می باشند با هدف ایجاد امکانات برای فیلمسازان تازه کار برگزار می شود تا قادر به ساخت اثر خود شوند. این برنامه ها که در طول سال برگزار می شوند تاکنون بیش از ۳۰۰۰ نفر را به خود جلب کرده است.

  CATEGORY

  GENERS

  TAGS

  filmival.com

  فیلمیوال، پایگاه تخصصی اطلاع رسانی جشنواره ها و رویدادهای بین المللی سینما با تاکید ویژه بر پوشش حضور بین المللی سینمای ایران است . بانک جشنواره های فیلمیوال، دارای اطلاعات کامل بیش از ۲۰۰ جشنواره مهم جهان در پنج گروه اصلی ؛ فیلم سینمایی، فیلم مستند، فیلم کوتاه، فیلم تجربی و انیمیشن می باشد.