• Powered by Ajaxy
ghj copy
 • زمان برگزاری: October 4 - October 8
 • آخرین مهلت ثبت ‌نام:July 9 , 2017
 • وب سایت جشنواره: www.sdff.org
 • جشنواره فیلم سان دیگو رویدادی رقابتی است که در ۴ روز برگزار می شود و مخاطبان را قادر می سازد جشنواره ای تام وتمام را تجربه کنند. در این جشنواره هیچ روزی مثل روز دیگر نیست و تماشاگران می توانند علاوه بر تماشای فیلم ها، چیزهای بسیاری از کارگاه ها و کنفرانس های تخصصی بیاموزند و در میهمانی های گوناگون شرکت کنند. این جشنواره بیش از ۱۰۰ فیلم از آمریکا و سایر نقاط جهان را روی پرده می برد و آثار مختلف کوتاه، مستند و موزیک ویدئو را نیز عرضه می کند. پنل های تخصصی بحث وبررسی و کنفرانس سالانه اتحادیه فیلمنامه نویسان آمریکایی، علاوه بر میهمانی شبانه با شکوه بخش های جذاب این جشنواره را تشکیل می دهند.
  جشنواره فیلم سان دیگو از مستند جنجال برانگیز تا کمدی رمانتیک های پر مخاطب، برای هر طیفی از تماشاگران و سلایق، آثاری را عرضه می کند. برنامه های جشنواره شامل بخش های فیلم داستانی، مستند، فیلم های کوتاه، موزیک ویدئو، فیلمسازان زن، فیلمسازان بومی آمریکا، فیلمسازان سان دیگو، بهترین آثار دانشجویی و بخش فیلم های مربوط به دگرباشان می باشد. جوایز بخش های رقابتی نیز شامل موارد زیر هستند:
  جایزه یک عمر فعالیت سینمایی، بهترین فیلم بلند، بهترین کارگردان، بهترین فیلمنامه، بهترین فیلم مستند، بهترین فیلم کوتاه، بهترین بازیگر مرد و بهترین بازیگر زن، بهترین فیلم سان دیگو، بهترین فیلمساز سان دیگو، جایزه ویژه فرماندار سان دیگو.

  CATEGORY

  GENERS

  TAGS

  filmival.com

  فیلمیوال، پایگاه تخصصی اطلاع رسانی جشنواره ها و رویدادهای بین المللی سینما با تاکید ویژه بر پوشش حضور بین المللی سینمای ایران است . بانک جشنواره های فیلمیوال، دارای اطلاعات کامل بیش از ۲۰۰ جشنواره مهم جهان در پنج گروه اصلی ؛ فیلم سینمایی، فیلم مستند، فیلم کوتاه، فیلم تجربی و انیمیشن می باشد.