• Powered by Ajaxy
ghj copy
 • زمان برگزاری: January 29 - February 8
 • آخرین مهلت ثبت ‌نام:September 30 , 2016
 • وب سایت جشنواره: www.giff.se
 • امروزه این جشنواره ، یک جشنواره پیشرو در اسکاندیناوی است. این فستیوال دو هدف را دنبال می کند. اولین و البته مهمترین هدف عبارت است از: این یک فرصت سالانه برای علاقه مندان به ارائه ی برنامه های گسترده ای از فیلم است که همیشه باعث غنی شدن سینما می شوند. دوم: محل ملاقاتی برای صنعت فیلم شمال اروپا است.
  برای این منظور، در سال ۲۰۰۰، این فستیوال یک محل برای فیلم نوردیک ایجاد کرد. هدف بیشتر این است که نقش فستیوال به عنوان محلی برای ملاقات نوردیک و زنجیره ی ارتباط دهنده ی بین المللی برای فیلم های نوردیک جدید تقویت گردد. در طی چهار روز، فیلم های جدید برای گروهی بین المللی از خریداران، توزیع کنندگان و نمایندگان جشنواره به نمایش در می آید. بازار، که در نتیجه ی فستیوال، بازار فیلم نوردیک نامیده می شود ، میزبان ۱۸۰ مهمان ویژه دعوت شده در هر سال می باشد. این بازار، امروزه بزرگترین بازار فیلم نوردیک است. این فستیوال با یک جشن افتتاح می شود و با یک جشن پایان می یابد. در جشن افتتاحیه، وزیر فرهنگ سوئد سخنرانی افتتاحیه را انجام می دهد. در جشن اختتامیه، مراسم اهدای جایزه برای رقابت نوردیک صورت می گیرد، که در آن برنده، جایزه Filmdraken و skr 100000 را دریافت می کند.

  CATEGORY

  GENERS

  TAGS

  filmival.com

  فیلمیوال، پایگاه تخصصی اطلاع رسانی جشنواره ها و رویدادهای بین المللی سینما با تاکید ویژه بر پوشش حضور بین المللی سینمای ایران است . بانک جشنواره های فیلمیوال، دارای اطلاعات کامل بیش از ۲۰۰ جشنواره مهم جهان در پنج گروه اصلی ؛ فیلم سینمایی، فیلم مستند، فیلم کوتاه، فیلم تجربی و انیمیشن می باشد.