• Powered by Ajaxy
LK copy
 • زمان برگزاری: July 13 - August 2
 • آخرین مهلت ثبت ‌نام:May 1 , 2017
 • وب سایت جشنواره: www.fantasiafest.com
 • فاین فستیوال بزرگ‌ترین فستیوال ژانرمحور آمریکای شمالی است. سینمای ژانرمحور به سرعت رشد کرد و تأثیر این رشد را می‌توان به خوبی در سینمای آماتور و حرفه ای مشاهده کرد. مجموعه این ایده‌ها و تصاویر گسترده و فراوان را می‌توان در فعالیت‌های سالیانه فستیوال فانتزیا با انتخاب مجموعه‌ای از فیلم‌ها که برای مخاطبان متفاوت از علاقمندان داستان‌های فانتزی گرفته تا هنرمندان خاص مشاهده کرد. این فستیوال همه چیز از درام‌های جذاب و گیرا، کمدی‌های عجیب و غریب، مستندهای هیجان‌انگیز، آثار تجربی سرگیجه‌آور تا فیلم‌های موزیکال و حتی فیلم‌های کودکان را به نمایش می‌گذارد.
  توجه فانتزیا بر فیلم‌های کوتاه و بلند در ژانر فانتزی، سینمای وحشت و انیمیشن است و بخش‌هایی نیز برای فیلم‌های آسیایی، بین الملل و ساخت کبک دارد. در سال ۲۰۰۹، بیش از ۵۰ فیلم آسیایی در ۱۳مین دوره برگزاری این فستیوال در مونترال نمایش داده شدند.

  CATEGORY

  GENERS

  TAGS

  filmival.com

  فیلمیوال، پایگاه تخصصی اطلاع رسانی جشنواره ها و رویدادهای بین المللی سینما با تاکید ویژه بر پوشش حضور بین المللی سینمای ایران است . بانک جشنواره های فیلمیوال، دارای اطلاعات کامل بیش از ۲۰۰ جشنواره مهم جهان در پنج گروه اصلی ؛ فیلم سینمایی، فیلم مستند، فیلم کوتاه، فیلم تجربی و انیمیشن می باشد.