• Powered by Ajaxy
Chicago Underground Film Festival
 • زمان برگزاری: May 31 - June 4
 • آخرین مهلت ثبت ‌نام:January 16 , 2017
 • وب سایت جشنواره: www.cuff.org
 • این جشنواره(CUFF) که در سال ۱۹۹۳ پایه گذاری شد، رخدادی سالیانه است که به آثار فیلمسازانی با نگاه‌های شخصی مستقل اختصاص دارد. برخلاف بسیاری دیگر از رخدادهای هنری مستقل، هدف این فستیوال تقلید از رخدادهای قدیمی‌ و مطابق میل بازار نیست، بلکه سعی دارد تا به شدت بر وجه هنری و زیبایی‌شناختی فیلمسازی مستقل تمرکز کند. CUFF آثاری را به نمایش درمی‌آورد که از لحاظ فرم و محتوا، رادیکال هستند و به شدت از قراردادهای مرسوم‌هالیوود و سینمای رایج، فاصله دارند.
  اگرچه این فستیوال، یک رخداد بین‌المللی سالیانه است، اما حمایت‌های مالی پساتولید و نمایش‌های فیلم و رخدادهای سینمایی را نیز در طول سال، اجرا می‌کند. این فستیوال، مجموعه کاملی از آثار سینمای داستانی، کوتاه، مستند و فیلم‌های تجربی فیلمسازان مستقل را به همراه جلسات نقد و گفتگو و کارگاه‌ها و کنسرت‌ها ارائه می‌دهد. برنامه‌ریزی فستیوال به شدت نوآورانه و ویژه است و شامل گستره‌ی وسیعی از سرگرمی‌های عامه‌پسند چون جان والترز، دوریس ویشمن و کوفین جو گرفته تا فیلم\ویدیوهای هنری حرکت‌های آوانگارد امروزی می‌شود.

  CATEGORY

  GENERS

  TAGS

  filmival.com

  فیلمیوال، پایگاه تخصصی اطلاع رسانی جشنواره ها و رویدادهای بین المللی سینما با تاکید ویژه بر پوشش حضور بین المللی سینمای ایران است . بانک جشنواره های فیلمیوال، دارای اطلاعات کامل بیش از ۲۰۰ جشنواره مهم جهان در پنج گروه اصلی ؛ فیلم سینمایی، فیلم مستند، فیلم کوتاه، فیلم تجربی و انیمیشن می باشد.