• Powered by Ajaxy
  • نویسنده :فیلمیوال
  • (بدون نظر)نظر
  • تاریخ خبر۱۳۹۵/۰۲/۲۷
  • به گزارش فیلمیوال و به نقل از روابط عمومی جشنواره فیلم کوتاه نهال، هیات انتخاب این جشنواره در بخش ملی متشکل از مرتضی فرشباف،حامد رجبی،رامتین شهبازی اسامی ۶۱ فیلم راه یافته به بخش ملی مسابقه و ۱۸ فیلم در بخش خارج از مسابقه را اعلام کردند. .
    اسامی فیلم های راه یافته به بخش ملی به شرح زیر می باشد:

    بخش داستانی

    • فیلم “سپیدگاه” به کارگردانی “شراره آریس”
    • فیلم “مسافرت” به کارگردانی “میلاد چنگی”
    • فیلم “سرطان پوست” به کارگردانی “ملیحه حبیبی”
    • فیلم “بعد از ظهر تابستانی” به کارگردانی “اردوان انتظاری”
    • فیلم “چهل روز تنهایی” به کارگردانی “علی نظارتی زاده”
    • فیلم “تاریک روشن” به کارگردانی “بهنام عابدی”
    • فیلم “طبق عادت همیشگی” به کارگردانی “محمد حمزه یی”
    • فیلم “کشند” به کارگردانی “کتایون پرمر”
    • فیلم “سینما رفتن بدون سیما” به کارگردانی “فرناز زارعیان”
    • فیلم “پیانو” به کارگردانی “امیرعلی اعلایی”
    • فیلم “سبز کله غازی” به کارگردانی “آرمان خوانساریان”
    • فیلم “مثل پدر” به کارگردانی “سیاوش شهابی”
    • فیلم “چشم بند” به کارگردانی “سیاوش شهابی”
    • فیلم “گره” به کارگردانی “امیرحسین ثقفی”
    • فیلم “وقت قبلی” به کارگردانی “فائزه بختیار”
    • فیلم “ماجرای نیمروز” به کارگردانی “ماریا ماوتی”
    • فیلم “چهره ی غمگین من” به کارگردانی “شیوا غلامیان”
    • فیلم “هستی” به کارگردانی “کمال پرناک”
    • فیلم “چرخ” به کارگردانی “پویا امین پوری”
    • فیلم “آن پایین زیر پنجره” به کارگردانی “محمود آقازاده”
    • فیلم “مات” به کارگردانی “محمد داوودی”
    • فیلم “چندمتر بالاتر” به کارگردانی “محمد منعم”
    • فیلم “تراژدی مردم (سه قضیه ی اخلاقی)” به کارگردانی “محمود حسینی پناه”
    • فیلم “تعطیلات” به کارگردانی “محمود احدی نیا”
    • فیلم “بیگانه” به کارگردانی “فردین انصاری”
    • فیلم “من، ترانه، جلال” به کارگردانی “رضا جوانشیر”
    • فیلم “FM” به کارگردانی “سید مصطفی مصطفوی”
    • فیلم “ایستگاه شب” به کارگردانی “میلاد عارفی نیا”
    • فیلم “سکوت کن” به کارگردانی “حسین امیری دوماری و پدرام پور امیری”

     

    بخش مستند

    • فیلم “حوار” به کارگردانی “محسن صادقی راد”
    • فیلم “اعتصاب” به کارگردانی “اردوان تراکمه”
    • فیلم “خون بازی” به کارگردانی “مصطفی شیری”
    • فیلم “خوشبختی بدون پول” به کارگردانی “مهیار حمیدیان شورمستی”
    • فیلم “اوسیا” به کارگردانی “علیرضا دهقان”
    • فیلم “برای زمستان آماده شو” به کارگردانی “سینا کیان پور”
    • فیلم “بردی” به کارگردانی “محسن کولیوندی”
    • فیلم “ونیز کوچک ما” به کارگردانی “علی شهابی نژاد”
    • فیلم “بازگرد” به کارگردانی “ماریا ماوتی”
    • فیلم “هگمتانه” به کارگردانی “علی زارع کار”
    • فیلم “مانوشاک” به کارگردانی “عسل غریب”
    • فیلم “دستان سنگی” به کارگردانی “محمدرضا وفایی نژاد”
    • فیلم “سوژه از بندر رسید” به کارگردانی “ابوذر عزیزی”

     

    بخش تجربی

    • فیلم “فرکانس” به کارگردانی “علیرضا قاسمی”
    • فیلم “چشم هایم” به کارگردانی “محمد خاکساری”
    • فیلم “مرگ موقتی زنبورها” به کارگردانی “مریم فیروزی”
    • فیلم “بیدار نشدن” به کارگردانی “ماهور میرشکاک”
    • فیلم “بازگشت” به کارگردانی “احسان ملازاده”
    • فیلم “آمستردام” به کارگردانی “حسین توازنی زاده و مهدی قره جه داغی”
    • فیلم “سِفر” به کارگردانی “مجتبی پورعبدالله”
    • فیلم “خانه ای که ما را نداشت” به کارگردانی “میثم قره بلاغی و حامد وقاری”
    • فیلم “هیچ چیز زیر آفتاب تازه نیست” به کارگردانی “فائزه علوی”

     

    بخش انیمیشن

    • فیلم “موبیوس” به کارگردانی “محمدحسین فانی”
    • فیلم “لایت سایت” به کارگردانی “سید مسلم طباطبایی”
    • فیلم “آبی” به کارگردانی “محمد محمدرضایی”
    • فیلم “بازتاب” به کارگردانی “جعفر صیادی”
    • فیلم “به دنبال زندگی” به کارگردانی “دنیا کرم زاده”
    • فیلم “پارادایم” به کارگردانی “افسانه باباامینه”

     

    بخش سال اولی

    • فیلم “جزییات” به کارگردانی “پوریا تکاور”
    • فیلم “منوپاد” به کارگردانی “پوریا تکاور”
    • فیلم “فریم خاص” به کارگردانی “علیرضا یاوری”
    • فیلم “جیغ” به کارگردانی “نگین حیدری”
    • فیلم “عکس‌ها افسرده‌اند” به کارگردانی “مهدی زندپور”

     

    بخش خارج از مسابقه

    • فیلم “مه” به کارگردانی “محدثه جودی”
    • فیلم “قرص برنج” به کارگردانی “امیرحسین کرمی”
    • فیلم “قرمز” به کارگردانی “سید مهدی حسینی و سید حمید حسینی”
    • فیلم “کد نوزده هشتاد و چهار” به کارگردانی “امیرحسین نیکبخت”
    • فیلم “روز معلم” به کارگردانی “سیاوش شهابی”
    • فیلم “تولدت مبارک” به کارگردانی “علی کیوان”
    • فیلم “صراحی” به کارگردانی “سعید نجاتی”
    • فیلم “گول” به کارگردانی “سامان درویش زاده همدانی”
    • فیلم “صدای نرگس” به کارگردانی “هادی رهبر”
    • فیلم “با من” به کارگردانی “آزاده قچاق”
    • فیلم “مینا” به کارگردانی “امیرحسین نوفلی”
    • فیلم “کوچه مرد” به کارگردانی “مجید فخریان”
    • فیلم “از من نترس” به کارگردانی “نگین امین زاده”
    • فیلم “همه ی چیزهایی که پدر داشت” به کارگردانی “وحید علی مردانی”
    • فیلم “آتراکسیون” به کارگردانی “باقر سروش”
    • فیلم “نورا” به کارگردانی “احسان حیدری”
    
    شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر دهید.

    filmival.com

    فیلمیوال، پایگاه تخصصی اطلاع رسانی جشنواره ها و رویدادهای بین المللی سینما با تاکید ویژه بر پوشش حضور بین المللی سینمای ایران است . بانک جشنواره های فیلمیوال، دارای اطلاعات کامل بیش از ۲۰۰ جشنواره مهم جهان در پنج گروه اصلی ؛ فیلم سینمایی، فیلم مستند، فیلم کوتاه، فیلم تجربی و انیمیشن می باشد.